Farby do włosów

Jeśli nie wiesz, jaki balsam jest niezwyciężony w walce z cellulitem - zapytaj na forum. Tutaj możesz także ostrzec rozmówczynie przed kosmetycznym bublem.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Farby do włosów

Post autor: Eewa »

Co do farb z avonu to ja bym nie próbowała nawet. Zwykle kosmetyki tej firmy zawodzą i są niestety gorsze od sklepowych konkurentów o wypracowanej pozycji na rynku.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Farby do włosów

Post autor: kotsimon »

coralie pisze:Właśnie pojawiły się w drogeriach nowe farby z syoss - mieszanki kolorów. Na przykład tofi i czekolada (chyba m.in. taką farbę widziałam). No kolory są nawet ciekawe, ale nie wiem po co ten chwyt marketingowy z mieszaniem odcieni, skoro można było po prostu stworzyć nowe odcienie, co też zrobiono, tak naprawdę. No oryginalny sposób, żeby zachęcić do sprzedaży, ale raczej nie sądzę że za błyskotliwym pomysłem marketingowcem idzie lepsza jakość.


A ja właśnie farbowałam syossem odrosty. Wybrałam Mix Amaretto i Ciemnego Brązu. Pięknie wyszło w połączeniu z moimi rozjaśnianymi pasemkami. W ofercie innych firm nie znalazłam takiego koloru.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Farby do włosów

Post autor: olivia »

W sumie to jeden kolor z syoss mixing nawet mi się podoba. O, a to właśnie ten kolor, który Ty wybrałaś - amaretto i ciemny brąz.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Farby do włosów

Post autor: dafne »

Ja jestem bardzo zadowolona z farby Syoss. Jedna uwaga: w instrukcji napisane jest, że należy zużyć całą farbę, jednak przy farbowaniu odrostów polecam wam podzielić sobie to na pół i przygotowywać mieszankę w osobnej misce. Farby wychodzi bardzo dużo! Ja nanosiłam ją na odrosty i niestety nie zużyłam prawie połowy mieszanki, trzeba było to wyrzucić, a szkoda.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Farby do włosów

Post autor: Kenza »

Też mam doświadczenie z farbą Syoss i muszę powiedzieć że kolor wyszedł taki jak na opakowaniu, co bardzo mnie zdziwiło, bo zwykle ciemne brązy wychodzą czarne, a tu niespodzianka - zwłaszcza w świetle dziennym bardzo widać ten akcentowy, dodany kolor.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Farby do włosów

Post autor: megan »

Tak się noszę z zamiarem zmiany koloru włosów, ale nie umiem znaleźć właściwej farby. Trudno mi określić kolor jaki mi się marzy - powiedziałabym, że średni brąz albo szatyn. Coś takiego, jak ma np. Marta Krupa, Penelope Cruz też kiedyś miała podobny, ale przez bardzo krótki czas. Przejrzałam już większość farb w drogerii i nie umiem znaleźć TEGO koloru. Macie jakiś pomysł? Może same macie wypróbowany kolor w tej tonacji.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Farby do włosów

Post autor: Kenza »

Hm może spróbuj Natural&Easy - Kaszmirowy jasny brąz? Moim zdaniem właśnie taki kolorek ma Marta Krupa. Penelope miała trochę inne włosy, ciemniejsze ale z jaśniejszym balejażem, dlatego w efekcie wychodziło coś między ciemnym blondem a jasnym brązem.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Farby do włosów

Post autor: JolaZ »

Ja bym powiedziała że to raczej popielaty ciemny blond - ten kolor od Krupy.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Farby do włosów

Post autor: olivia »

A mi ten kolor Marty Krupy wydaje się taki nijaki - ni to szatyn, ni to blond. Może znajdź coś bardziej intensywnego np. jakiś jasny brąz z fajnym odcieniem?
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Farby do włosów

Post autor: coralie »

Ja właśnie jestem tuż przed farbowaniem włosów. Kupiłam dzisiaj Londę nr 42 - ciemny kasztan. Pierwszy raz wybrałam ten odcień i jestem bardzo ciekawa efektu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy kosmetyczne”